Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Ekologiczny piknik rodzinny w Białutach

2013-06-08 13:40:02 (ost. akt: 2013-06-08 09:44:25)

Autor zdjęcia: nadesłane

Po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Białuatch odbył się Ekologiczny Piknik Rodzinny, który został zorganizowany z okazji Dni Rodziny oraz stanowił podsumowanie działań ekologicznych prowadzonych w naszej szkole. W pikniku wzięli udział uczniowie wraz z rodzicami i rodzeństwem , nauczyciele oraz zaproszeni goście

Na początku głos zabrała Pani Dyrektor Anna Sobiecka, która powitała wszystkich gości i życzyła udanej zabawy. Następnie została zaprezentowana część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy „0 i IV-VI. Kolejnym punktem programu było wspólne sadzenie drzewek w ramach akcji „Milion drzew na 20-lecie WFOŚ”.

W czasie pikniku dzieci wspólnie z rodzicami wzięły udział w rodzinnych konkursach sportowych. Dzieciaki skakały w workach, biegały z piłeczką umieszczoną na łyżeczce, rzucały do celu. Zawodom towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera z duchem fair play. Wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymały nagrody ufundowane prze Ekologiczny Związek Gmin Działdowszczyzna i Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Iłowie-Osadzie.

Po zakończeniu wszystkich konkursów rozpoczęło się wspólne grillowanie i biesiadowanie przy muzyce. Piknik był okazją do wspólnej zabawy, odpoczynku od codziennych spraw i obowiązków, a przede wszystkim był to czas, który rodzice mogli spędzić wspólnie ze swoimi pociechami.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom: Ekologicznemu Związkowi Gmin Działdowszczyzna , Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych , a także Panu Janowi Jakimowi, który ufundował batony i lody oraz Nadleśnictwu Dwukoły za ufundowanie kiełbasek i napoi dla wszystkich uczniów. Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pysznych ciast i sałatek.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. spostrzegawczy #1107506 | 82.160.*.* 8 cze 2013 19:54

    Jeden z niewielu festynów wiejskich gdzie nie było ogniowców czyli szpeców od pożarów z sikawkami.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages