Młodzież Startu wygrała turniej w Iłowie

2015-01-26 16:59:40(ost. akt: 2015-01-26 17:11:37)

Autor zdjęcia: archiwum GOKiS

Piłkarze Startu Działdowo rocznik 1998 wywalczyli puchar wójta gminy Iłowo-Osada, zajmując pierwsze miejsce w turnieju halowym, rozegranym w Iłowie.
Pokonali m.in. swoich rówieśników z Mławianki Mława 1:0 i Iskry Narzym 1:0.

Wygrali też z Polonią Iłowo 4:1 oraz z drugim zespołem Startu 1:0. Przegrali wprawdzie z Welem Lidzbark 1:4, ale chłopcy z Lidzbarka ulegli Mławiance 0:2 oraz zremisowali ze Startem II 2:2 i zajęli trzecie miejsce.

Zawody rozegrano w hali iłowskiego Zespołu Szkół Zawodowych. Zorganizował je Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. Pierwsze trzy zespoły otrzymały puchary, które wręczyli wójt Sebastian Cichocki i dyrektor GOKiS Eugeniusz Szylko.

Wyniki spotkań:

Start Działdowo I - Start Działdowo II 1:0, Polonia Iłowo - Iskra Narzym 1:2, Wel Lidzbark - Mławianka Mława 0:2, Start Działdowo I - Iskra Narzym 1:0, Start Działdowo II - Wel Lidzbark 1:4, Mławianka Mława - Polonia Iłowo 2:0, Start Dzialdowo I - Wel Lidzbark 1:4, Iskra Narzym - Mławianka Mława 2:0, Start Działdowo II - Polonia Iłowo 0:1, Start Działdowo I - Mławianka Mława 1:0, Polonia Iłowo - Wel Lidzbark 0:3, Iskra Narzym - Start Działdowo 6:0, Start Działdowo I - Polonia Iłowo 4:1, Mławianka Mława - Start Działdowo II 2:2, Wel Lidzbark - Iskra Narzym 2:2.