Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Cała Polska czyta dzieciom - czytamy i my

2015-11-07 12:01:09 (ost. akt: 2015-11-07 09:05:41)

Autor zdjęcia: archiwum UG

Wójt Sebastian Cichocki włączył się w kampanię czytania dzieciom w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom - czytamy i my”.

5 listopada odbyło się spotkanie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iłowie-Osadzie. Bibliotekę odwiedziły dzieci z klas „III" szkoły podstawowej w Iłowie-Osadzie wraz z opiekunem Anną Chyl.

Wszystkich zaproszonych gości powitała i wprowadziła w świat książek dyrektor biblioteki Halina Engelard. Wójt Gminy Iłowo-Osada – Sebastian Cichocki, stanął przed nie lada zadaniem - musiał zmierzyć się z tekstem przed wymagającą publicznością, którą stanowiły dzieci.
Wójt by zdobyć sympatię maluchów, spotkanie rozpoczął od zabawy quizowej z dziećmi poprzez zadawanie pytań, na które dzieci chętnie udzielały odpowiedzi.

Dzieci miały okazje wysłuchać wiersza Julina Tuwima „Lokomotywa”. Czytanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, czego dowodem były uśmiechy i podziękowania.
Wójt podsumowując spotkanie zachęcił dzieci do czytania bajek i baśni mówiąc, że to nieocenione źródło wiedzy o świecie, które rozwija wyobraźnię i dają poczucie bezpieczeństwa. Ponadto uczy odróżnienia dobra od zła i rozwija potrzebę stania się lepszym człowiekiem. Na zakończenie wszystkich czekała mała niespodzianka, przybyłe osoby otrzymały od wójta pamiątkowe kartki z życzeniami.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages