Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

11 listopada w Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie

2015-11-11 09:44:33 (ost. akt: 2015-11-11 09:47:04)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Uczniowie technikum kształcącego w zawodzie technik leśnik w Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie przedstawili społeczności szkolnej patriotyczny program artystyczny pod hasłem: Bóg, Honor, Ojczyzna.

„Polska, o której wolność tyle pokoleń się biło, stała się faktem!” - tymi słowami uczniowie rozpoczęli rozważania na temat losów naszego państwa prowadzących ku niepodległości.

Uczniowie przygotowali program słowno - muzyczny związany z wydarzeniami 11 listopada 1918 roku.
Społeczność uczniowska miała okazję uczestniczyć w niezwykłej lekcji historii. Program artystyczny zawierał akcenty głębokiego patriotyzmu, trudnej przeszłości państwa polskiego oraz niezłomnego ducha walki naszych przodków.
Uczniowie obejrzeli projekcje multimedialne fragmentów filmów dotyczących wydarzeń historycznych, wizerunki polskich patriotów oraz zdjęcia ojczystych krajobrazów.

Jesteśmy przekonani, że dzięki krótkiej refleksji nad przeszłością naszego narodu uda się pogłębić szacunek za tych, co polegli w obronie naszej wolności oraz miłości do Ojczyzny - tymi słowami młodzież zakończyła wystąpienie.
Uroczystość w szkole odbyła się 8 listopada.

Aby umożliwić innym mieszkańcom Iłowa uczestnictwo w uroczystości, młodzież Zespołu Szkół Zawodowych przedstawi także przygotowany program w kościele parafialnym podczas Mszy Świętej w dniu 11 listopada o godzinie 11.00 oraz w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Iłowie-Osadzie.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages