Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Straż Leśna z Nadleśnictwa Dwukoły w ZSZ Iłowo-Osada

2015-12-03 11:08:23 (ost. akt: 2015-12-03 11:16:44)

Autor zdjęcia: ZSZ Iłowo-Osada

Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie gościł przedstawicieli Straży Leśnej z Nadleśnictwa Dwukoły. Uczniowie, kształcący się w zawodzie technik leśnik, mieli okazję spotkać się z Januszem Ambroziewiczem – komendantem Straży Leśnej i Sebastianem Kozickim – strażnikiem leśnym.

Komendant, w ciekawy i obrazowy sposób, przybliżył nam obowiązki straży leśnej oraz problemy dotyczące szkodnictwa leśnego. Podczas spotkania zostały poruszone kwestie prawne z jakimi spotyka i posługuje się na co dzień strażnik leśny. Dowiedzieliśmy się, że strażnik może nosić ze sobą broń krótką oraz to, że bardzo często jest ona przydatna przy ochronie swojego życia podczas służby. Poruszone zostały kwestie karne, które obowiązują za złamanie przepisu. Przedstawiono nam Ustawę o Lasach Państwowych z dnia 28 września 1991r., na podstawie której pilnuje się porządku w lesie.

Dziękujemy za dzielenie się z nami swoimi doświadczeniami i wiedzą, które umożliwiły nam poznanie pracy strażnika leśnego – ciekawej, choć bardzo trudnej i odpowiedzialnej. Wyrażając swoją wdzięczność, życzymy powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń, satysfakcji z wypełniania obowiązków zawodowych oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności, a my ze swojej strony, obiecujemy wspierać Waszą pracę poprzez obserwację naszych lasów oraz zgłaszanie popełnionych przestępstw lub wykroczeń.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: ZSZIlowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages