środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Uczniowie ZSZ Iłowo-Osada uczestniczyli w Obchodach Dni Honorowych Dawców Krwi

2015-12-10 22:33:22 (ost. akt: 2015-12-11 13:20:09)

Autor zdjęcia: ZSZ Iłowo-Osada

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie wraz dyrektorem Jackiem Markiewicz i opiekunem SKPCK Hanną Konicz uczestniczyli w uroczystym spotkaniu z okazji dorocznych Obchodów Dni Honorowych Dawców Krwi. Uroczystość obyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Iłowie i była zorganizowana przez działający w tej gminie Zarząd Klubu HDK PCK im. Tadeusza Statkiewicza.


W uroczystości udział wzięli Wójt Gminy Iłowo-Osada Sebastian Cichocki, Józef Gerlej - prezes Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Mławie, panie z Punktu Krwiodawstwa w Mławie oraz zasłużeni krwiodawcy.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania gości oraz przedstawienia referatu okolicznościowego przez Józefa Gerleja na temat historii krwiodawstwa oraz znaczenia krwi w ratowaniu życia i zdrowia człowieka.

Po przemówieniach przyszedł czas na wręczenie odznaczeń i upominków dla krwiodawców - wspaniałych osób, którzy oddają swoją krew innym nie żądając niczego w zamian.

Za propagowanie idei honorowego krwiodawstwa odznaczenie otrzymał Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie. Nagrodzeni uczniowie - krwiodawcy, którzy otrzymali statuetki oraz podziękowania to: Kamil Ałdaś, Bartosz Blank, Piotr Lis, Monika Rychcik, Sebastian Krzesiński, Paulina Latek, Łukasz Chmielewski, Jakub Kobyliński, Filip Landmann, Iza Wojciechowska, Mariusz Bonisławski, Aleksander Reszko, Hubert Stryjek, Adrian Cichocki, Jakub Małecki, Michał Słowikowski, Krystian Sternicki, Michał Modrzejewski.

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie od wielu lat chętnie biorą udział w akcji: „Młoda krew ratuje życie” oddając krew o w organizowanych akcjach w szkole i indywidualnie w punktach krwiodawstwa w Działdowie i Mławie.

Na zakończenie spotkania opiekun SK PCK i dyrektor ZSZ w Iłowie podziękowali za zaproszenie i życzyli dalszej współpracy.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: ZSZIlowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages