środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Zakończenie klas czwartych w Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie

2016-05-02 11:14:05 (ost. akt: 2016-05-02 11:20:17)

Autor zdjęcia: Hanna Konicz

W Zespole Szkół Zawodowych im. ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie-Osadzie pożegnano tegorocznych abiturientów. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły oraz sami abiturienci.

Dzisiaj po raz ostatni spotykacie się w takim gronie- wśród kolegów i koleżanek, z którymi przez cztery lata spędzaliście czas oraz wśród nauczycieli, starających się jak najlepiej przygotować was do najtrudniejszych egzaminów - tymi słowami skierowanymi do maturzystów przedstawiciele klas trzecich technikum rozpoczęli pożegnalną uroczystość.

Po wprowadzenie sztandaru szkoły, odśpiewanie hymnu Rzeczypospolitej Polskiej, głos zabrał dyrektor szkoły Jacek Markiewicz. Za chwilę staniecie się absolwentami tej szkoły, będziecie niezależni, sami zaczniecie kierować własnym życiem i dokonywać w nim wyborów - ważne, aby były one świadome i przemyślane. Chcielibyśmy życzyć wam w tym najbliższym czasie powodzenia na egzaminie maturalnym oraz tym dalszym samodzielnym życiu zrealizowania planów, związanych z kontynuowaniem edukacji lub poszukiwaniem pracy - to tylko część słów skierowana do abiturientów przez pana dyrektora.

W dalszej części uroczystości przedstawiciele Zarządu Rejonowego PCK w Działdowie Wiesław Spychalski i Jerzy Mioduszewski wręczyli honorowym dawcom krwi pamiątkowe dyplomy i podziękowania za propagowanie idei honorowego krwiodawstwa.

Następnie głos zabrali przedstawiciele maturzystów Monika Rychcik i Paweł Kempka życząc dyrekcji i całemu gronu pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły kolejnych owocnych lat pracy, sukcesów w życiu zawodowym. Szczególne podziękowania zostały skierowane do wychowawcy klasy Wioletty Grzymkowskiej, uczniowie dziękowali za wyrozumiałość, cierpliwość, wsparcie oraz przyjaźń. Po części oficjalnej przyszedł czas na wspomnienia, gdzie dzięki pamiątkowym zdjęciom przedstawionym społeczności szkolnej maturzyści przenieśli nas w ostatnie cztery lata spędzone w murach (i nie tylko) swojej szkoły.

Po wręczeniu kwiatów dyrekcji, gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły przez abiturientów oraz upominków maturzystom przez przedstawicieli klas trzecich uroczystość zakończono.

Hanna Konicz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages