środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Miejsce rekreacji w Iłowie oficjalnie przekazane [zdjęcia, film]

2016-08-02 19:03:41 (ost. akt: 2016-08-02 19:04:20)

Autor zdjęcia: Maciej Nowicki

Teren wokół stawu przy ulicy Kraszewskiej został oficjalnie przekazany do użytku mieszkańców. Uroczystość przyciągnęła rzesze mieszkańców, którzy do późnych godzin wieczornych bawili się przy muzyce.Zobacz także: Centrum Iłowa wreszcie wygląda dobrze [zdjęcia, film] Centrum Iłowa wreszcie wygląda dobrze [zdjęcia, film] Od lat zaniedbywany teren wokół stawu w Iłowie, teraz stał się wizytówką miejscowości. Gruntowna rewitalizacja, jaką przeszło to miejsce w ostatnich...


W niedzielę, 31 lipca, symboliczną wstęgę przecięli wspólnie: starosta Marian Janicki, radna sejmiku Teresa Nowakowska, wójt Sebastian Cichocki. Wszystko to w asyście radnych i sołtysów z terenu gminy. Imprezę uświetnił występ orkiestry dętej, działającej przy GOKiS w Iłowie. Po krótkich przemówieniach do wspólnej zabawy tanecznej zaprosił zespół Rievers, który bawił gości do późnych godzin wieczornych.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (29) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. miejscowa dewotka #2041432 | 178.42.*.* 5 sie 2016 22:12

  A pleban dobrodziej nie pomachał miotełką? To takie otwarcie jest nieważne!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. iłowianin #2041005 | 178.36.*.* 5 sie 2016 13:35

  W Gminie mieliśmy wolność słowa. Słowa miały miały znaczenie, a przede wszystkim były zgodnie z Konstytucją równe. Obecne rządy Pana Wójta akceptują słowa, które władzy podnoszą ego. Zatem ani swoboda wolności słowa, ani Konstytucja przez Władze przestrzegana nie jest. Panuje w Gminie słowo Wójta, bo on nami rządzi. Czy to prawidłowe traktowanie praw człowieka. Gmina wiele by zyskała, gdy kierowanie odbywało by się z sensem i logiką. Cóż mamy "gospodarza", który robi dobrą minę do wielu braków i działa tylko i wyłącznie, aby podnieść "swój" indywidualny standard życia! Czy taka ma być druga kadencja Pana Wójta ??

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. Ja #2040787 | 217.99.*.* 5 sie 2016 08:19

   A Lodówka w urzędzie to po co? Kupiona została z oszczędności? Może trochę skromności jak wszystkim chcemy zabrać, a wyłącznie sobie i swoim dać! :)

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   1. Zainteresowana sytuacją #2040467 | 94.254.*.* 4 sie 2016 19:00

    A propos osób z Działdowa, to mają one u Wójta bardzo wysokie notowania. Wystarczy spojrzeć na Panią Skarbnik. Była filarem poprzedniej władzy i teraz też jest jej prawą ręką. Wójt wszystkich wysyła na emerytury, bo jak twierdzi młodzi powinni mieć pracę (młodzi z Działdowa oczywiście), a ta Pani jest jak beton - nie do ruszenia. Wystarczy źle mówić o poprzednim wójcie i ma się dobre notowania u obecnego? Tak to wygląda. No ale.. Panie Wójcie niech Pan pomyśli, dwadzieścia lat współpracy, a teraz poprzednik dla Pani skarbnik stał się wrogiem. No chyba nie jest to lojalna osoba... Czy Panu się wydaje, że jak Pan przestanie być jej potrzebny to nadal będzie lojalna i będzie Pana chwalić?? No nie jest Pan chyba, aż tak naiwny..

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. Michał #2039960 | unknown, 82.160.*.* 4 sie 2016 09:17

     Czy i się wydaje czy ktoś kasuje komentarze nieprzychylne wójtowi? Czy tak powinien działac niby niezależny portal? Wstyd.

     Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

     Pokaż wszystkie komentarze (29)

     Zagraj w GRY.wm.pl

     • Goodgame Empire
     • Goodgame Big Farm
     • Goodgame Poker
     • Shadow Kings - The Dark Ages