środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Pyszna kuchnia wychowawczyni i leniuchowanie na pomoście

2016-09-25 10:00:00 (ost. akt: 2016-09-24 19:33:37)

Autor zdjęcia: archiwum ZSZ w Iłowie

Uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie wzięli udział w biwaku integracyjnym.

Zobacz także: Rodzinny festyn w "trójce" [zdjęcia] Rodzinny festyn w "trójce" [zdjęcia] W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie odbył się Rodzinny Festyn Jesienny, którego głównym celem było zachęcenie dzieci i rodziców do wspólnego,...


Młodzież na biwak pojechała wraz z wychowawczynią Barbarą Zawadzką i opiekunami Andrzejem Lampkowskim i Januszem Matyjasikiem.

— Wybór miejsca padł na Mazury, a konkretnie na szkolny ośrodek wypoczynkowy „Perła” w Rynku. Młodzież już po zakwaterowaniu i obejrzeniu całego ośrodka, wiedziała, że na pewno nie będzie się nudzić. Widok pięknego jeziora Kiełpińskiego ucieszył aktywnych wczasowiczów. Oprócz urokliwego miejsca wypoczynku, uczniów powitała przepiękna pogoda — mówi Barbara Zawadzka.

— To był czas na relaks. Kąpaliśmy się, pływaliśmy w łódkach i na rowerach wodnych, uczestniczyliśmy w szeregu gier i zabaw pod okiem wychowawców, integrujących nas i prowadzących do lepszego wzajemnego poznania — ocenił spotkanie jeden z uczestników biwaku Michał z klasy Ic

— Po dobrej kuchni naszej wychowawczyni, „leniuchując” na pomostach i bawiąc się, znakomicie odpoczęliśmy i mamy ogromny zapał do nauki — dodał kolejny uczestnik biwaku Kacper z klasy Ie.

— A kiedy przyszedł czas na powrót, wszyscy uczniowie zapytani: Jak było? Jednym chórem odpowiedzieli: Super! ,Fajnie!, Ekstra!. No i Kkiedy następny wyjazd?

— Ale cóż. Teraz trzeba wziąć się za naukę, chociaż na pewno atrakcji w naszej szkole nie zabraknie. A biwak pozwolił na lepsze poznanie się nawzajem. Wśród przyjaciół zawsze raźniej — podsumowała wychowawczyni.

oprac.mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (16) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. "Nie wystarczy posiadać zdolności pisania by #2080804 | 82.160.*.* 5 paź 2016 11:14

  do aaa.... anoniumusa

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. aaa #2076489 | 46.170.*.* 30 wrz 2016 08:20

   Czy to grono pedagogiczne tak sobie dowala ???????haha

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   1. ad voce #2076237 | 93.105.*.* 29 wrz 2016 19:25

    Uważam,że jesteś pijawką emocjonalną, żerującą na cudzej ciężkiej pracy, na emocjach i uczuciach. Wartość twoich wypowiedzi jest ograniczona do podstawowych potrzeb czyli jeść spać. W związku z powyższym epoką twoich czasów jest epoka neandertalczyków, wracaj więc do swoich. Szukaj ognia...

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. Do czytelnika #2074930 | 37.47.*.* 28 wrz 2016 08:58

    Masz smaczną kuchnię czy do Chińczyków chodzisz

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   3. Czytelnik #2074410 | 82.160.*.* 27 wrz 2016 12:57

    Umiejętność żąglerki słowami świadczy tylko teoretycznie o sprawności intelektualnej komentatora, ukrywanie się pod nikami świadczy o niecnych zamiarach uprawiania piaru Obrażanie kogokolwiek ujawnia tylko negatywne zamysły komentatora, w związku z powyższym stwierdzenia których Pan/Pani świadczą o niskim poziomi etyki i moralności, kompleksach osoby próbującej zaniżyć wartość wydarzenia, jak również organizatora. Uważam również, że osoba posiadająca wysoki poziom kultury winna przeanalizować stosowane przez nią określenia nie godząc w czyjeś dobro osobiste, a przede wszystkim zastanowić się nad postawą społeczną z której emanuje nieopanowane uczucie bezradności, próżności i niemocy. Podobnie jak "Obiektywnie" sądzę, że dobre wzory należy bezwzględnie powielać , a negatywne słownictwo zwrócić nadawcy, który się nimi nie może nasycić. Pozdrawiam.

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (16)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages