Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej i Dzień Edukacji Narodowej w Narzymiu

2016-10-18 10:23:02 (ost. akt: 2016-10-18 10:23:27)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Społeczność szkolna Zespołu Szkół nr 2 w Narzymiu uroczyście i oficjalnie przyjęła do swojego grona pierwszoklasistów.

Zobacz także: Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 2 w Działdowie [zdjęcia] Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 2 w Działdowie [zdjęcia] Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie upłynął w atmosferze zabawy, radości i dobrego nastroju.

Nowi uczniowie szkoły pod kierunkiem wychowawczyni - Barbary Wądzyńskiej godnie zaprezentowali się przed swoimi starszymi kolegami, nauczycielami, rodzicami i zaproszonymi gośćmi: wójtem gminy Sebastianem Cichockim, Przewodniczącą Rady Rodziców Hanną Letkiman oraz nauczycielami emerytowanymi. Recytowali wiersze i zaśpiewali piosenkę.

Tradycyjnego pasowania szkolnym ołówkiem dokonała dyrektor szkoły Beata Biernacka, natomiast wójt Sebastian Cichocki i wychowawczyni obdarowali dzieci drobnymi upominkami.

To spotkanie stało się również okazją do obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Program artystyczny przedstawiła klasa pierwsza pod opieką Sylwii Wiśniewskiej. Śpiewał chór pod batutą Marii Zakrzewskiej oraz zatańczyła grupa taneczna „Iskierki” w aranżacjach Marzeny Sikorskiej-Liedtke.

Dyrektor szkoły oraz wójt życzyli wszystkim pracownikom szkoły sukcesów zawodowych i osobistych, optymizmu i pogody ducha oraz nieustającej satysfakcji z wykonywanej pracy. Dyrektor Beata Biernacka w sposób szczególny wyróżniła siedmiu pedagogów oraz pracowników administracji i obsługi.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages