Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Akcja krwiodawstwa w Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie

2016-11-13 14:11:42 (ost. akt: 2016-11-13 14:13:44)

Autor zdjęcia: Hanna Konicz

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie od wielu lat uczestniczą w akcji: „Młoda krew ratuje życie” propagując w ten sposób ideę honorowego krwiodawstwa.

Zobacz także: Młodzież na targach myśliwskich Młodzież na targach myśliwskich Uczniowie Technikum Leśnego Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie wraz z dyrektorem Jackiem Markiewiczem i nauczycielkami Barbarą Zawadzką, Lidią Śmigielską-Wojtyniak...


Młodzież oddaje krew o w organizowanych akcjach w szkole i indywidualnie w punktach krwiodawstwa w Działdowie i Mławie. Ostatnio taką możliwość mieli dnia 9 listopada, gdzie w Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie oddali łącznie 6755 ml krwi pełnej.

Uczniowie oddający tego dnia krew to: Paulina Latek, Filip Borkowski, Damian Balicki, Łukasz Nowakowski, Andrzej Piekarski, Paulina Zyznowska, Michał Słowikowski, Krystian Sternicki, Dawid Cesarczyk, Łukasz Wrotny, Marcin Klach, Adam Dobosz, Szymon Peć, Mateusz Gwiaździński oraz nauczyciel Piotr Olszewski. Do akcji przyłączyli się również Monika Brzezińska, Magdalena Choduń oraz Paweł Kryszczak.

Pobór odbył się pod opieką pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie (Terenowy Oddział w Działdowie).

Hanna KoniczCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages