Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Zespół Szkół nr 2 w  Narzymiu otrzymał grant w  ramach programu "Bank Dziecięcych Uśmiechów"

2016-11-23 13:48:47 (ost. akt: 2016-11-23 13:51:00)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w  Narzymiu Beata Biernacka wraz z nauczycielami przy współpracy wójta gminy Iłowo-Osada Sebastiana Cichockiego  przystąpili do konkursu w ramach programu grantowego „Bank Dziecięcych Uśmiechów”.

Zobacz także: Narodowe Święto Niepodległości w Zespole Szkół nr 2 w Narzymiu Narodowe Święto Niepodległości w Zespole Szkół nr 2 w Narzymiu Rozważaniami historycznymi o polskiej drodze do niepodległości, tańcem i piosenką uczcili Święto Odzyskania Niepodległości uczniowie i nauczyciele Zespołu...

Organizatorem programu jest Fundacja Banku Zachodniego WBK S.A. Celem konkursu jest wsparcie realizacji projektów edukacyjno-wychowawczych skierowanych do dzieci, których rodziny znalazły się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. W tej edycji Programu Grantowego „Bank Dziecięcych Uśmiechów” złożono 227 wniosków. Granty otrzymało 69 organizacji z całego kraju, w tym 7 organizacji w województwie warmińsko-mazurskim.

Zespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu znalazł się wśród dwóch szkół w województwie, które otrzymały grant. Na realizację projektu „Spędzamy czas razem i aktywnie” placówka otrzymała dofinansowanie w wysokości 3.500 zł.
W okresie od listopada 2016r. do maja 2017r. dzieci będą aktywnie spędzać czas wolny poprzez udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych. Zajęcia prowadzone będą zarówno w hali sportowej jak i na świeżym powietrzu przez nauczycieli wychowania fizycznego w formie wolontariatu. Zorganizowane będą wyjazdy na basen do Mławy oraz na lodowisko do Działdowa. Koordynatorem projektu jest Joanna Grabińska.


Wioletta Cichocka


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages