Iłowo: turniej halowej piłki nożnej dziewcząt rocznika 2004

2016-12-07 16:18:06(ost. akt: 2016-12-07 16:26:58)

Autor zdjęcia: archiwum ZSZ

W hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie odbył się turniej halowej piłki nożnej dziewcząt rocznika 2004 o puchar dyrektora szkoły Jacka Markiewicza.
Imprezę otworzył dyrektor ZSZ pan Jacek Markiewicz oraz wójt gminy Iłowo-Osada Sebastian Cichocki.

W turnieju udział wzięło 11 zespołów. Walczyły one w dwóch grupach (grupa A: Ząbkovia I Ząbki – aktualny mistrz Polski do lat 12, Stomil S.A Olsztyn, Gol Brodnica, Orlik Burkat, Unifreeze Górzno, grupa B: SP Narzym, Ząbkovia II Ząbki, Olimpico Malbork, Włókniarz Białystok, KKP Stomil Olsztyn i Gmina Kozłowo).

Po grach grupowych dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinału, a pozostałe zespoły zagrały o miejsca 5-11. W pierwszym meczu półfinałowym zespół KKP Stomil Olsztyn pokonał Stomil S.A Olsztyn 2:1. W drugim półfinale zespół Ząbkovia I Ząbki pokonała Olimpico Malbork 6:0.

W spotkaniach o miejsca 9-11 spotkały się zespoły
Gol Brodnica – Ząbkovia II Ząbki 0:3
SP Narzym – Ząbkovia II Ząbki 2:4 mecz zaliczony z grupy
SP Narzym – Gol Brodnica 3:0
W meczu o 7. miejsce Gmina Kozłowo – Orlik Burkat 0-0 (karne 0:1)
W meczu o 5. miejsce Unifreeze Górzno – Włókniarz Białystok 1:4
W starciu o 3. miejsce Stomil S.A Olsztyn pokonał Olimpico Malbork 1:0, a w finale Ząbkovia I Ząbki wygrała z KKP Stomil Olsztyn 4:0.
Zawody rozegrano 26 listopada. Zorganizował je Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie.

11. Gol Brodnica

Najlepszą zawodniczką turnieju została Katarzyna Dermek – Olimpico Malbork.
Najlepszą bramkarką turnieju została Oliwia Kaliszewska – Orlik Burkat.
Najwięcej bramek w turnieju zdobyła Patrycja Kozarzewska – Ząbkovia I Ząbki ( 14 bramek)
Żonglerkę wygrała Dominika Cichowska – KKP Stomil Olsztyn, 79 podbić piłki.
Najlepszą zawodniczą w zespole SP Narzym została Julia Rzymowska.

Sponsorzy turnieju: Piekarnia Bułka z masłem – Paweł Nalikowski, Mario –Trans – Mariusz Sternicki, Zmud – gaz – Dariusz Zmudczyński, Firma budowlana Legar – Marcin Keller, Usługi ogólnobudowlane – Dariusz Kacperowski, Andrew-Pub – Arkadiusz Czechrowski.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: