środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Studniówka w Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie [zdjęcia]

2017-01-25 13:43:14 (ost. akt: 2017-01-25 13:47:19)

Autor zdjęcia: Maciej Nowicki

W sobotę (21 stycznia) uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych im ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie- Osadzie bawili się na balu studniówkowym. W studniówce uczestniczyły trzy klasy: IV c Technikum, kształcące w zawodzie Technik Leśnik z wychowawcą Mariolą Jarzynką, IV i Technikum, kształcące w zawodzie Technik Informatyk oraz klasa IV e Technikum, kształcące w zawodzie Technik Elektryk z wychowawcą Barbarą Budziłowską. Bal studniówkowy odbył się w Domu Weselnym w Mławie.

Tą wyjątkową uroczystość poprowadzili uczniowie Natalia Cieślak, Jakub Wróblewski oraz Michał Słowikowski, którzy w imieniu wszystkich maturzystów powitali zaproszonych gości. Bal studniówkowy tradycyjnie otworzył dyrektor Jacek Markiewicz, dziękując za zaangażowanie wychowawcom, nauczycielom oraz wszystkim rodzicom. Nie zabrakło również słów skierowanych do maturzystów.

— Droga młodzieży, już za sto dni ukończycie szkołę i staniecie przed pierwszymi ważnymi egzaminami. One otworzą wam drzwi na wymarzone uczelnie, podsumują wasz uczniowski wysiłek i jednocześnie utwierdzą was w poczuciu, że nie straciliście żadnego dnia, a każdą chwilę właściwie wykorzystaliście. Wierzę, że na pewno osiągniecie sukces — powiedział dyrektor Jacek Markiewicz.

Głos zabrali również zaproszeni goście naczelnik Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Działdowie Marlena Perzyńska oraz wójt Gminy Iłowo-Osada Sebastian Cichocki, życząc uczniom pomyślności na maturze i egzaminie zawodowym oraz wspaniałej zabawy studniówkowej. W imieniu rodziców uczniów klas czwartych głos zabrała Emilia Miłoszewską, dziękując dyrekcji oraz nauczycielom za przekazaną uczniom wiedzę, wyrozumiałość i cierpliwość oraz zapraszając wszystkich uczniów oraz zaproszonych gości do wspaniałej zabawy.

Nie zabrakło słów uznania ze strony uczniów, którzy pięknymi kwiatami podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom.

W szkole zawsze uczono młodzież szanować tradycje i obyczaje. By, stało się im zadość, bal rozpoczął się dostojnym, staropolskim tańcem-polonezem, przygotowanym pod okiem Janusza Matyjasika, który w ramach podziękowań za zaangażowanie otrzymał od uczniów i wszystkich gości wielkie brawa.

Na słowa pana dyrektora "Poloneza czas zacząć", maturzyści ruszyli na parkiet. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć klasowych, przyszedł czas na wspaniałą zabawę do białego rana.

Mariola Jarzynka
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages