Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

VI edycja Narodowego Czytania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iłowie-Osadzie [zdjęcia]

2017-09-10 16:19:23 (ost. akt: 2017-09-10 09:27:14)

Autor zdjęcia: Maciej Wagner

W piątek, 8 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iłowie-Osadzie odbyła się kolejna edycja akcji Narodowego Czytania 2017. Młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych im. księdza Edmunda Domańskiego przystąpiła do głośnego czytania z podziałem na role najbardziej znaczących i pięknych scen utworu Wyspiańskiego.

Uczestnicy akcji otrzymali egzemplarze „Wesela” z okolicznościową pieczęcią otrzymaną z kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Serdecznie dziękujemy paniom: Barbarze Budziłowskiej polonistce i Justynie Tomala bibliotekarzowi ze szkoły za współorganizację imprezy kulturalnej promującej czytelnictwo. Dziękujemy władzom samorządowym za uczestnictwo: Lidii Nyga-Skwara Sekretarz Urzędu Gminy w Iłowie-Osadzie, młodzieży za przepiękne widowisko piękną polszczyzną w wyjątkowej scenerii.

Dyrektor GBP w Iłowie-Osadzie - Halina Engelard
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages