środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Dzień Nauczyciela w Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie

2017-10-15 21:29:09 (ost. akt: 2017-10-15 21:02:43)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Obchody Dnia Edukacji Narodowej są szczególnym wydarzeniem w życiu społeczności szkolnej w Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie- Osadzie. To właśnie tego dnia uczniowie obdarowują pedagogów kwiatami i składają im życzenia, dziękując za ciężką pracę i wysiłek włożony w ich edukację.

Z okazji tego święta 12 października w Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie odbył się uroczysty apel, w którym uczestniczyli nauczyciele, uczniowie oraz pozostali pracownicy szkoły.

Akademię rozpoczęło przemówienie dyrektora szkoły Jacka Markiewicza, który podziękował wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi za pracę i zaangażowanie w życie szkoły, a wyróżniającym się pracownikom oświaty wręczył nagrody.

Również uczniowie złożyli życzenia swoim pedagogom. W ich imieniu uczyniła to uczennica Magdalena Matyjasik kierując słowa:
- Z głębi serca dziękujemy za trud, który wkładacie w nasze wykształcenie i wychowanie.Za pomoc w odkrywaniu tego w czym jesteśmy najlepsi i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy. Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni. Za przełamanie strachu do rzeczy nieznanych i niezrozumiałych. Za to, że możemy zawsze na Państwa liczyć!

Organizatorem święta był Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Justyny Tomali i Jolanty Kowalskiej.

Uczniowie wystąpili w bogatym i różnorodnym programie artystycznym: śpiewali piosenki, recytowali wiersze oraz rozbawiali publiczność humorem związanym z życiem szkolnym.

Hanna KoniczCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages