środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie wzięli udział w targach myśliwskich

2017-10-21 12:10:00 (ost. akt: 2017-10-20 12:52:46)

Autor zdjęcia: archiuwm szkoły

Uczniowie Technikum Leśnego Zespołu Szkół Zawodowych uczestniczyli w Targach Hubertus Arena 2017, które odbyły się w Ostródzie.

Młodzież na targi pojechała z dyrektorem szkoły Jackiem Markiewiczem, nauczycielkami biologii Barbarą Zawadzką, Hanną Konicz i ks. Łukaszem Figurskim.

— Podczas targów myśliwskich przy współudziale Ministerstwa Środowiska, Urzędu Marszałkowskiego, Lasów Państwowych oraz Polskiego Związku Łowieckiego przygotowano specjalny dzień poświęcony młodzieży szkolnej — opowiada Hanna Konicz. — Na targach można było zobaczyć wszystko to, co potrzebne myśliwym, jeźdźcom, miłośnikom psów, a także survivalowcom.

Uczniowie obejrzeli wernisaż dotyczący przyrody Warmii i Mazur, trofea myśliwskie. Najbardziej podobały im się jednak wystawy z różnymi rodzajami broni i amunicji, laserowe strzelnice i łucznice a także stoiska gastronomiczne na których mogli spróbować pysznych myśliwskich potraw oraz kupić produkty prosto od ich producentów. Uczniowie słuchali też wykładów multimedialnych na temat zwierzyny łownej i ekosystemów leśnych.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages