środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Studniówka Zespółu Szkół Zawodowych w Iłowie [zdjęcia, film]

2018-01-26 15:44:21 (ost. akt: 2018-01-26 14:09:38)

Autor zdjęcia: archiuwm szkoły

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych im ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie-Osadzie w sobotę 20 stycznia bawili się na balu studniówkowym.

W studniówce uczestniczyły trzy klasy: IVc technikum kształcące w zawodzie technik leśnik z wychowawczynią - panią Mariolą Jarzynka, IVh technikum kształcące w zawodzie technik handlowiec oraz klasa IVi technikum kształcące w zawodzie technik informatyk z wychowawczynią - panią Hanną Konicz.

Bal studniówkowy odbył się w Domu Weselnym u Smolenia w Iłowie.
Uroczystość poprowadzili uczniowie Martyna Godlewska oraz Mateusz Pieckowski, którzy w imieniu wszystkich maturzystów powitali zaproszonych gości.

Bal studniówkowy tradycyjnie otworzył pan Dyrektor Jacek Markiewicz, dziękując za zaangażowanie wychowawcom, nauczycielom oraz przede wszystkim rodzicom:
— Droga młodzieży, już za sto dni ukończycie szkołę i staniecie przed kolejnymi ważnymi egzaminami. One otworzą wam drzwi na wymarzone uczelnie, podsumują wasz uczniowski wysiłek i jednocześnie utwierdzą was w poczuciu, że nie straciliście żadnego dnia, a każdą chwilę właściwie wykorzystaliście, wierzę, że na pewno osiągniecie sukces — mówił dyrektor.

Głos zabrał również wójt Gminy Iłowo Sebastian Cichocki życząc pomyślności na maturze oraz wspaniałej zabawy studniówkowej. Nie zabrakło słów uznania ze strony uczniów, którzy symbolicznymi kwiatami podziękowali zaproszonym gościom, dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom.

Na słowa „Poloneza czas zacząć” ...maturzyści ruszyli na parkiet. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć klasowych, przyszedł czas na wspaniałą zabawę do białego rana.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages