Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Gminna Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego w Iłowie-Osadzie

2018-02-28 11:59:04 (ost. akt: 2018-02-28 12:06:53)

Autor zdjęcia: policja

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym to wiodący temat spotkania z członkami Gminnej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego w Iłowie Osadzie.

[media=z8]449219[\media]We wtorek 27 lutego Komendant Powiatowy Policji w Działdowie insp. Witold Barcikowski oraz dzielnicowy z Iłowa Osady st.asp. Krzysztof Kmiecik byli uczestnikami spotkania z radnymi Gminy Iłowo Osada, wchodzącymi w skład Gminnej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego oraz Ochrony Przeciwpożarowej. W spotkaniu uczestniczył również wójt Gminy Iłowo-Osada Sebastian Cichocki — mówi oficer prasowy Justyna Nowicka. — Na spotkaniu komendant omówił stan bezpieczeństwa na terenie gminy w minionym roku, koncentrując swoje wystąpienia na bezpieczeństwie w ruchu drogowym i działaniach podejmowanych w tym zakresie przez Policję. Kontrola prędkości oraz badanie stanu trzeźwości uczestników ruchu drogowego, to priorytety działań działdowskiej Policji, ukierunkowanych na poprawę stanu bezpieczeństwa na drogach, które realizowane są w bieżącym roku. Działania prowadzone są również na terenie Gminy Iłowo Osada, gdzie w styczniu tego roku na drodze wojewódzkiej nr 544 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Ponadto omówiono bezpieczeństwo seniorów, prezentując filmy dotyczące oszustw na wnuczka i policjanta.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. a #2450812 | 83.9.*.* 1 mar 2018 05:20

  Kampania wyborcza rozpoczęta. Za nasze, mieszkańców pieniądze. Dlaczego została wyłączona możliwość dodawania komentarzy i ile kosztował artykuł o zasługach jaśnie nam panującego?

  Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages