Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Jechał ponad 100 km/h w zabudowanym

2018-10-20 09:35:00 (ost. akt: 2018-10-20 09:42:06)
Około godz. 20:00 policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Volvo

Około godz. 20:00 policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Volvo

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Policjanci działdowskiej drogówki podczas kontroli prędkości pojazdów na drogach gminy Iłowo-osada, zatrzymali uprawnienia kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Funkcjonariusze sporządzili dokumentację, która teraz zostanie wraz z dokumentem prawa jazdy przekazana właściwemu ze względu na miejsce naruszenia przepisów drogowych staroście, a ten przekaże dokument właściwym organom w Wielkiej Brytanii.
W środę, 17 października patrol ruchu drogowego w miejscowości Iłowo-Osada dokonywał pomiaru prędkości przemieszczających się drogą pojazdów. Około godz. 20:00 policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Volvo, który przekroczył w terenie zabudowanym dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. 36-letni działdowianin zamieszkujący w Wielkiej Brytanii, według pomiaru prędkości jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 104km/h. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem i punktami karnymi oraz zostało zatrzymane mu angielskie prawo jazdy. Dokument trafi teraz do starosty właściwego ze względu na miejsce naruszenia przepisów prawa o ruchu drogowym, który niezwłocznie przekaże zatrzymane prawo jazdy właściwym organom za granicą.
Nie zmienia to faktu, że za naruszenie przepisów w ruchu drogowym mężczyznę obowiązywać będzie zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi na terenie Polski przez najbliższe 3 miesiące.

(IP)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages