Czwartek, 28 maja 2020. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Iłowie

2019-10-22 12:00:00 (ost. akt: 2019-10-21 14:15:07)

Autor zdjęcia: UG Iłowo Osad

W poniedziałek, 14 października w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Iłowie - Osadzie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W tym szczególnym dniu wójt gminy Iłowo-Osada Sebastian Cichocki złożył nauczycielom i pracownikom oświaty serdeczne życzenia spełnienia wszystkich planów i zamierzeń, wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, pomyślności w zdobywaniu nowych doświadczeń, wytrwałości oraz satysfakcji z pełnionej funkcji.
Podziękował za zaangażowanie, cierpliwość i trud jaki wkładają w kształtowanie serc i umysłów młodych ludzi oraz za wysiłek, dzięki któremu szkoła, w której zdobywa się wiedzę i umiejętności jest przyjazna i bezpieczna.

Podczas akademii, za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, promowanie wśród uczniów pięknych postaw, wpływanie na ich dobre życiowe wybory oraz przybliżanie wychowankom świata wartości, zostały wręczone nagrody Wójta Gminy Iłowo-Osada dla wyróżniających się nauczycieli, które otrzymały: Beata Biernacka - dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Narzymiu, Monika Godlewska, Dorota Jędrzejewska, i Mariola Lemańska z Zespołu Szkół Nr 1 w Iłowie - Osadzie oraz Anna Szambora - Jaszewska z Zespołu Szkół Nr 2 w Narzymiu. Uroczystą akademię umilił wszystkim występ artystyczny dzieci z grupy teatralnej GOKiS, słodki poczęstunek oraz koncert zespołu Fenix Band.


UG Iłowo Osada

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages